image1

Naukę gry na trąbce rozpoczął w wieku ośmiu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu pod kierunkiem Piotra Waloszczyka.
Ukończył studia z wyróżnieniem w klasie trąbki profesora Romana Grynia, oraz w klasie trąbki naturalnej profesora Johanna Plietzscha  w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Studiował również w klasie trąbki  profesora  Gabriele Cassone w Konserwatorium w Nowarze (Włochy).
Brał udział w kursach prowadzonych przez takich profesorów jak: Wolfgang Bauer, Konradin Grot, Gabor Boldoczki, Marcus Wursch.
Laureat wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych m.in. w Brnie, Katowicach, Tarnopolu, Dąbrowie Górniczej i Kaliszu.
Współpracuje z orkiestrami oraz zespołami w kraju i za granicą. m.in. Barock Trompeten Ansamble Berlin, Concertogrosso Berlin,  kwintet dęty blaszany Castle Brass.
Od 2014 roku wykładowca  w Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, natomiast od 2016 roku trębacz solista Filharmonii Poznańskiej im. Tadeusza Szeligowskiego.